Volné pracovní místo  TECHNIK KVALITY, ref.č.: B - 036

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových dílů a součástek v oblasti automotive, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

TECHNIK KVALITY

Náplň práce:

  • Přezkoumávání specifikací a požadavků zákazníka (směrnice, IMDS, identifikace zvláštních znaků).
  • Pravidelné ověřování stavu přípravy a plnění požadavků zákazníka na interní kvalitu.
  • Příprava hraničních vzorků pro odsouhlasení zákazníkem.
  • Koordinace předávání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě, přejímka forem.
  • Zpracování kontrolních plánů (PLP).
  • Blokování a uvolňování výrobků a procesů
  • Analýza neshod v sériové výrobě, návrh nápravných opatření a jejich implementace.
  • Koordinace nápravných opatření; účast na procesu neustálého zlepšování.
  • Řešení projektových reklamací s 8D dle požadavků zákazníka.
  • Jednání s mateřskou firmou.
  • Metrologie
  • FMEA (její vytváření a zadávání do systému)

Pracoviště: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně technologie plastů)
  • praxe v automotive min. 2 roky
  • pokročilá znalost NJ, znalost AJ výhodou
  • samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup dohodou

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.