Volné pracovní místo  Technik Kvality - vhodné i pro absolventy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme nové kolegy do přátelského a férového kolektivu kteří mají zájem o práci ve stabilní společnosti s férovým přístupem ke svým zaměstnancům.

Specializujeme se na dodávky ocelových trubek a trubkových komponent pro automobilový průmysl a hledáme k sobě Technika kvality!

Pracovní náplň:
  • vstupní a výstupní kontrola dílů
  • řízení neshodných produktů (řešení reklamací)
  • účast při zavádění a zlepšování vnitřních procesů
  • kontakt se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce při rozvoji systému ISO 9001:2015

Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • komunikativnost a orientaci na zákazníka
  • schopnost popsat analyzovat interní procesy
  • povědomí o nástrojích typu 8D report PPAP
  • pokročilou znalost MS Excel
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • komunikativní AJ výhodou

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti na trhu s přátelským a férovým kolektivem
  • možnost dalšího kariérního a osobnostního růstu
  • v případě pozitivním výsledků 13. a 14. plat
  • množství firemních benefitů
  • nástup možný IHNED se smlouvou na dobu neurčitou