Volné pracovní místo  Technik kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Pro našeho významného klienta...

Náplň práce:

  •  Plánování kvality – APQP, FMEA
  • Spolupráce jako člen týmu při plánování a realizaci nových projektů
  • Tvorba a kontrola dodržování kontrolních plánů
  • Vyhodnocování výsledků kvality
  • Provádění interních auditů procesu, auditů pracoviště
  • Provádění procesních auditů u dodavatelů
  • Zajištění zákaznických auditů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, služební cesty
  • Řešení reklamací (8D)

Požadujeme

  •  VŠ/SŠ technického směru
  •  praxe v oboru řízení kvality minim. 3 roky
  • Zkušenosti z automotive nutností
  •  výborná znalost NJ, znalost AJ výhodou
  • Znalosti nástrojů APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA, 8D
  • Znalosti Six Sigma (Black Belt/Green Belt) výhodou
  • Certifikát procesního auditora podle VDA 6.3 výhodou
  • Certifikát Manažera kvality výhodou
  • Znalost zákaznických požadavků (VW, Ford, Daimler) výhodou
  • komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  •  zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
  •  motivující finanční ohodnocení
  •  jazykové a odborné vzdělávání
  •  zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené,
placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce,
pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu
Zdravá firma)