Volné pracovní místo  Technik linky – chemické procesy (od 21.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte vzdělání chemického zaměření a zároveň praxi na lince, která se zabývá povrchovými úpravami? Pak hledáme právě Vás. Rozšiřujeme tým mezinárodní firmy – přijďte mezi nás!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za fungování linky, její obsluha
  • kontrola provozu linky, řešení případných problémů
  • dohled nad výrobou na lince
  • kooperace s kolegy v rámci oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického, příp. technického zaměření
  • praxe v prostředí chemického průmyslu, příp. povrchových úprav nutná
  • technické myšlení, spolehlivost, pečlivost
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavá práce v moderním prostředí nových strojů
  • finanční ohodnocení s bonusy
  • velmi dobré firemní benefity
  • zajištěné stravování na pracovišti
  • možnost jazykového i odborného vzdělávání
  • různé příspěvky na sport, kulturu, aj.
  • lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.