Volné pracovní místo  Technik montáže s AJ – příležitost pro dobrodruhy (od 23.000 Kč + bonusy, diety, atd)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Hledáme anglicky hovořící zkušenou posilu do týmu servisního oddělení! Baví Vás montovat stroje, oživovat je a pak dívat na parádní výsledek v podobě fungující mašiny? Reagujte – je zde příležitost, která Vám nabídne možnost podívat se do různých koutů světa.

Náplň práce:

  • nejdříve se poctivě zaučíte na všech dostupných strojích v ČR, abyste stroje dokonale poznali
  • po zaučení budete již montovat stroje přímo u zákazníka – i v zahraničí
  • budete zodpovědní za provádění funkčních zkoušek a spouštění stroje do ostrého provozu
  • jakmile bude mašina funkční, zaškolíte personál, který bude se strojem pracovat

Požadujeme

  • určitě praxi jako servisní technik, příp. takovou, kde jste montovali/oživovali stroje
  • angličtinu na pokročilé úrovni – budete vyjíždět do zahraničí
  • osobnost dobrodruha a nebojsy – většinou budete pracovat samostatně a vyjíždět do různých zemí
  • určitě potřebujeme technické vzdělání/technické myšlení
  • a řidičák

Nabízíme

  • na oplátku Vám nabídneme parádní místo ve firmě v Prostějově
  • podíváte se do různých zemí, poznáte různé kultury
  • velmi dobře si i vyděláte (fixní mzda, bonusy, diety, atd.)
  • budete mít pro sebe i balíček zaměstnaneckých benefitů
  • pracovat budete v moderním prostředí se špičkovými stroji
  • získáte možnost odborného růstu
  • zdokonalíte si angličtinu, příp. i němčinu, a to díky plně hrazeným kurzům
  • budete plně zaškolován a zaučován profesně staršími kolegy
  • vezmeme Vás ihned!