Volné pracovní místo  Technik na stavbě

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, působícího v dopravním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik na stavbě.

Náplň práce:
  • Podílení se na přípravě zakázky a zodpovědnost za průběh realizace celé stavby
  • Administrace celého procesu zakázky (zpracování nabídek, objednávek, fakturace, denní záznamy, záznamy BOZP, kontrolní dny s
ostatními staviteli, administrativa vůči stavbě až po předání zakázky)
  • Povinnost řídit se technickými, technologickými a pracovními postupy společnosti, řídit se plánem organizace staveb
  • Řešení každodenních problémů
  • Spolupráce s montéry

Požadujeme

  • SŠ (obor elektro – výhodou)
  • Vyhláška 1978/50 Sb. / NV 194/2022
  • Zvládání stresových situací
  • Nadšení pro práci podmínkou :-)
  • Standardně pracovní doba od pondělí do pátku, ale časová flexibilita dle potřeb stavby je podmínkou
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Komunikativnost
  • Zájem učit se nové věci
  • Řidičské oprávnění sk.B (sk.C / C+E výhodou)

Nabízíme

  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • Příjemný přátelský tým
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Vidět za sebou kus práce
  • Balík firemních benefitů (stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.)

Místo pracoviště: Praha 8
Nástup: Ihned/dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 31520/TECHN/HU.

Máte zájem o nabídku Technik na stavbě ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hu z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik na stavbě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.