Volné pracovní místo  TECHNIK - OPERÁTOR oprav elektro zařízení RELAX rádio

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Hledáte práci a jste bez praxe nebo chcete jen změnu? Získejte praxi jako absolvent rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu opravy elektroniky hledáme kandidáty na pozice Operátoři a Technici oprav elektro zařízení!

Nabízíme:
  • finanční ohodnocení TECHNIK OPRAV - nástupní 13.000 čistého a po zapracování až 20.000
čistého + 13. mzda
  • finanční ohodnocení OPERÁTOR OPRAV - 12.000 čistého + bonusy + 13. mzda
  • benefity - 13.mzda 5 týdnů dovolené a zvýhodněné stravování
  • práce na HPP dlouhodobá spolupráce
  • práce v příjemném kolektivu zázemí
  • práce pro mezinárodní společnost
  • místo pracoviště Kladensko Rakovnicko Praha západ Praha Slánsko Berounsko
  • svoz zajištěn + případný příspěvek na dopravu

Požadujeme:
  • TECHNIK OPRAV - SOU elektro nebo praxe rok v elektroprůmyslu (výroby/opravy)PODMÍNKA
  • OPERÁTOR OPRAV - min. SOU podmínkou - technického směru
  • OPERÁTOR VÝSTUPNÍ KONTROLY - praxe s výstupní kontrolou a jakostí
  • pečlivost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat na 2 směny
  • zkušenost s pc

Náplň práce:
  • rozebírání elektro zařízení dle manuálu
  • výměna komponentů po zaučení
  • práce s interní databází