Volné pracovní místo  Technik optimalizace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • mapování a hodnocení procesů ve výrobě (Value stream mapping)
  • náběr časových snímků pro stanovení a kontrolu norem
  • stanovování časových norem ve výrobním procesu
  • analýza pracovišť a výrobního procesu zaměřená na identifikaci ztrát a plýtvání
  • navrhování a realizace opatření na zvýšení efektivity výroby
  • zavádění metod štíhlé výroby
  • tvorba materiálových kusovníků zakázek
  • tvorba konkrétních zakázkových pracovních plánů (technologické postupy + stanovení výkonnostních norem pro jednotlivé operace)
  • tvorba pracovních návodů * zakládání kmenových dat u nových komponent
  • spolupráce s oddělením přípravy výroby a konstrukce oddělením kvality

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost metod průmyslového inženýrství (výhodou znalosti metodiky REFA MOST)
  • praktické zkušenosti se zaváděním a řízením procesů trvalého zlepšování (Lean Management)
  • znalosti se zpracováním příslušné agendy
  • znalosti montážních procesů v automotive výhodou
  • NJ nebo AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • technické myšlení dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost zodpovědnost pečlivost časová flexibilita
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní německé společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v atraktivním výrobním odvětví
  • zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost
  • motivující finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (13. plat dotované stravování jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem dovolená navíc motivační systém vzdělávací aktivity)
  • osobnostní rozvoj