Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Technik elektro
Lokalita:
Frýdek-Místek
Může se Vám hodit:
Technik elektro Frýdek-Místek

Volné pracovní místo TECHNIK PLC – ABSOLVENT (22.000 – 25.000,-Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Máte vzdělání TECHNICKÉHO zaměření a znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni? Patří mezi Vaše zájmy technika v oblasti strojů nebo robotů? Jste ochotni se učit novým věcem? Pak neváhejte, hledáme právě VÁS!!!

Mezinárodní společnost, která Vám poskytne práci s nejmodernějšími technologiemi, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

TECHNIK PLC – ABSOLVENT (22 – 25.000,–Kč)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správné nastavení výrobních zařízení
  • plánování mimořádných kontrol strojů
  • rychlé řešení technických problémů u zařízení
  • účast na zajištění plynulého chodu výroby
  • kontrola skladu a zajištění náhradních dílů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání TECHNICKÉHO směru
  • praxe v oblasti údržby
  • středně pokročilá znalost AJ
  • znalost PLC systémů a jejich programování
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • práce s moderními technologiemi
  • možnost profesního a odborného růstu

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj, okres: Frýdek-Místek

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.