Volné pracovní místo  Technik PLC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

TECHNIK PLC

Pozici obsazujeme pro významnou mezinárodní společnost působící v prestižním oboru automotive. Pozice je vhodná i pro absolventy oboru elektro, kteří již mají praxi v programování PLC a ochotu učit se novým věcem.
Lokalita pracoviště je na Břeclavsku.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií
  • zajišťování správné činnosti PLC, IT a MaR, přijímání hlášení o poruchách od ostatních pracovníků, odstraňování poruch
  • pravidelné zálohování SW pro všechna zařízení výrobního závodu
  • vedení záznamů o poruchách
  • vedení a aktualizace technické dokumentace
  • dodržování bezpečnostních a požárních předpisů
  • v případě potřeby objednávání a nakupování náhradních dílů

Požadujeme:
  • SOŠ/SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška č. 50/1978 SB, §6
  • znalost programování PLC
  • alespoň základní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavá a zodpovědná náplň práce
  • odborné vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • přátelský pracovní kolektiv
  • nástup možný ihned!

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět". V emailu uveďte název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.