Volné pracovní místo  Technik Plzeňský kraj

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za chod a údržbu montážních strojů v systému PLC
  • Čtyřstěnný provoz (ranní odpolední noční 8h)

Požadujeme:
  • SOU technické vzdělání
  • Znalost mechatroniky mechaniky elektroniky nebo pneumatiky
  • Praxe v oboru mechatroniky mechaniky elektroniky nebo pneumatiky
  • Znalost programování PLC (SIEMENS SIMATIC 7) výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ jazyka na komunikativní úrovni
  • Odolnost vůči stresu a schopnost práce pod tlakem
  • Týmový hráč se smyslem pro spolupráci
  • Dobrý zrak přenost pečlivost technické myšlení

Nabízíme:
  • Uplatnění na HPP
  • Kvalitní finanční ohodnocení s motivací ročních odměn
  • Práce u nadnárodní společnosti v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Benefity (firemní akce možnost využití firemních autobusů závodní stravování aj.)

Máte požadované zkušenosti a splňujete inzerované požadavky? Hledáte nové pracovní uplatnění nebo chcete změnu v pracovním životě? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".