Volné pracovní místo  Technik přípravy prototypů a testování

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl, v rámci doplnění svého týmu, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Technik přípravy prototypů a testování.

Náplň práce:
  • Příprava, plánovaní a provedení testů pro nové a stávající projekty
  • Spolupráce s konstruktérem na návrhu a přípravě testovacích přípravků
  • Správa a plánování objednávek pro prototypové díly
  • Výroba prototypových dílů a spolupráce s externími dodavateli

Požadujeme

  • Technické vzdělání
  • Praxe ve výrobě min. 2 roky - automotive velkou výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni podmínka
  • Zájem o obor automotive
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Zajímavá práce na nových projektech
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní poj.
  • Stravenky