Volné pracovní místo  Technik pro balící technologie – bonusy, auto, flexibilní doba

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledá se technik pro balící technologie! Provádíme instalaci a kvalitní servis balících strojů a technologií pro zákazníky z různých odvětví – od potravinářství až po zdravotnictví. Máte zkušenost se servisem a domluvíte se anglicky nebo německy? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Instalace, servis a opravy balících strojů a technologií
  • Komunikace se zákazníky včetně technického poradenství
  • Spolupráce také s naší centrální kanceláří (využití angličtiny nebo němčiny)
  • Denní cestování po celé ČR
  • Flexibilní plánování výjezdů dle domluvy s klienty

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Praxi na podobné pozici
  • Vyhlášku č. 50, minimálně §6
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení dle praxe a výsledků
  • Instalační bonusy
  • Další odměny dle vytíženosti a snahy
  • HPP spolupráci
  • Flexibilní plánování pracovní doby
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci ve firmě, která je známá svým kvalitním servisem
  • Příspěvek na důchodové připojištěná
  • Poctivé zaškolení od zkušených servisních techniků
  • Další odborný růst
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní oblečení
  • Firemní akce s kolegy
  • Nástup dle domluvy
  • Zakázky v oblasti Čech

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!