Volné pracovní místo  Technik pro mrazírenský sklad - SPCHÁ!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik pro automatizovaný mrazírenský sklad.

Náplň práce:
  • zajištění plynulého chodu svěřené technologie
  • aktivní řešení vzniklých situací při provozu technologií
  • práce také ve ztížených podmínkách ve výškách chladu a za sníženého obsahu kyslíku
  • prohlídky včetně údržby zařízení
  • operativní řešení problémů
  • komunikace s externími dodavateli (náhradní díly servis)
  • obsluha podpůrných systémů (kotelny sprinklery EPS LOX vzduchotechnika)

Požadujeme:
  • ÚSO/ SO vzdělání obor elektrotechnický
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici zkušenost v elektrotechnice v údržbě strojů a zařízení
  • vyhláška 50/1978 Sb. 6
  • bezúhonnost dobrý zdravotní stav manuální zručnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost rychle a samostatně vyřešit technické problémy
  • obecný přehled o různých výrobních technologiích zařízeních a přístrojích
  • ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat

Nabízíme:
  • smlouva na HPP
  • nástup IHNED
  • pracoviště: kladensko
  • motivující mzdové ohodnocení odměny příplatky
  • moderní prostředí společnosti
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • benefity v rámci společnosti (stravenky...)

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis na použijte odpovědní formulář