Volné pracovní místo  TECHNIK PRO ZÁKAZNICKÉ REKLAMACE

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Domluvíte se německy? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Chcete růst ve společnosti, která tyto Vaše znalosti a dvoednosti náležitě ocení? Hledáme vhodné kandidáty na pozici "Technik pro zákaznické reklamace".

Náplň práce:
  • kontrola produktů podle výkresové dokumentace
  • schovalování reklamací zákazníků na základě vlastních měření
  • aktivní řešení reklamací se zákazníky
  • komunikace se zákazníky ohledně nápravných opatření
  • úzká spolupráce s oddělením technologie, montáže a nákupu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojní
  • zkušenosti na kontrole kvality
  • pokročilé zkušenosti s výkresovou dokumentací
  • praktické zkušenosti s technickými měřidly
  • NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • každoroční navyšování mezd
  • hrazené jazykové kurzy
  • možnost kariérního růstu
  • až 25 dní dovolené
  • místo výkonu práce: okres Prostějov; okres Přerov; okres Olomouc; okres Uničov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1901