Volné pracovní místo  Technik produktu - Vývoj /automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici<br/>
<br/>TECHNIK PRODUKTU - VÝVOJ!<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> vývoj a příprava výroby náhradních dílů pro automotive</li>
<li> spolupráce na vzorkování nových produktů</li>
<li> pravidelný kontakt s vývojovým centrem a centrálou v Německu; komunikace se zákazníky</li>
<li> stanovení kusovníků, příprava výrobní dokumentace</li>
<li> správa výrobní dokumentace a podpora výroby pro stávající produkty</li>
<li> inovace a kontinuální zlepšování renovačního procesu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro, mechatronika)</li>
<li> pokročilá úroveň anglického jazyka</li>
<li> zkušenosti a praxe v automobilové průmyslu 2 roky</li>
<li> základní znalosti z QMS, ISO TS 16 949 </li>
<li> týmový hráč, pokročilé prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> flexibilita, samostatnost, sebemotivace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí velké mezinárodní firmy</li>
<li> možnost karierního růstu</li>
<li> možnost jazykové výuky</li>
<li> nástup možný dohodou</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".