Volné pracovní místo  Technik programátor

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Hledáte pracovní místo, kde uplatníte své znalosti techniky a programování a dotanete šanci pracovat na svém profestním rozvoji?<br/>
<br/>Tohle je Vaše šance!<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> práce na zařízeních u zákazníků</li>
<li> instalace měřících přístrojů</li>
<li> práce v Matlabu</li>
<li> vtváření vizualizací</li>
</ul>

Požadujeme

Očekáváme:<br/>
<ul>
<li> vzdělání v oboru matematika, měřící technika, kybernetika (praxe velkou výhodou)</li>
<li> schopnost analyzovat měřené hodnoty</li>
<li> znalost prostředí Matlab</li>
<li> zkušenosti s programováním (C, C++)</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> ochotu pravidelně cestovat mimo ČR a pracovat s měřícími přístroji v terénu</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<br/>
<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> životní pojištění nebo flexipass</li>
<li> příspěvky na jazykové vzdělávání</li>
<li> zvýhodněné volání</li>
<li> profesní a jazykové vzdělávání</li>
<li> stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu </li>
<li> možnost profesního i osobnostního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.