Volné pracovní místo  Technik průmyslového inženýrství

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost se sídlem v Šumperku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik průmyslového inženýrství:

Náplň práce:
  • měření a vyhodnocování výrobních dat
  • implementace dat do systému
  • kapacitní kalkulace
  • hodnocení rutinní práce
  • sestavování výrobních postupů a kusovníků
  • optimalizace a racionalizace práce

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ technického směru
  • předchozí praxe v této oblasti výhodou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost

Nabízíme

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní společnosti.

Jiná sdělení

Pokud Vás výše uvedená pracovní pozice zaujme, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář Děkujeme.