Volné pracovní místo  Technik - Říčany

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, zabývající se distribucí autolaků a příslušenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik

Náplň práce:
  • technik stříkacích kabin a jejich příslušenství
  • montáž nových zařízení
  • servisní činnost a technická pomoc ( celá ČR )
  • analýza závad
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru ( elektrotechnické vzdělání vítáno )
  • technické myšlení, manuální zručnost
  • samostatnost, flexibilita
  • znalost AJ ( vítána )
  • znalost práce na PC ( Word, Excel )
  • ŘP skupiny B
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • služební auto
  • stravenky

Plat: od 25 000,- Kč
Lokalita: Praha – Východ (Říčany)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".