Volné pracovní místo  Technik řízení jakosti

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v České Lípě, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • plánování a řízení jakosti v procesu výroby
  • sběr a zpracování dat ve statistice řízení jakosti (podklady pro pravidelné hodnocení kvality výrobního procesu)
  • tvorba postupů řízení jakosti (ČSN EN ISO 9001)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti se systémem řízení jakosti (normy ISO, QS, VDA)
  • zkušenosti s prováděním interních a externích auditů
  • zkušenosti se zahraničními zákazníky
  • min. 3 - 5 let praxe v oboru řízení jakosti ve strojírenském podniku
  • řídící zkušenosti
  • znalost práce na PC
  • německý nebo anglický jazyk slovem i písmem
  • schopnost samostatné prezentace a týmové práce

Nabízíme

  • nástupní plat 30.000,- - 45.000,- (dle praxe a jazykových znalostí)
  • zaměstnanecké benefity
  • jasnou firemní perspektivu
  • vhodné zapracování

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".