Volné pracovní místo  TECHNIK ŘÍZENÍ PRODUKTIVITY - NORMOVAČ PRÁCE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta působícího ve výrobě keramických obkladů hledáme zkušeného:

TECHNIKA ŘÍZENÍ PRODUKTIVITY – NORMOVAČE PRÁCE

Náplň práce:
  • zpracování časových studií pracovních procesů a tvorba norem práce
  • spolupráce na definování optimálních pracovních postupů a pracovišť
  • optimalizace výrobních procesů za účelem zvyšování produktivity práce
  • analýza produktivity práce jednotlivých pracovišť a její kontrola
  • výpočty ukazatelů produktivity
  • péče o kmenová data výrobního softwaru a softwaru produktivity práce
  • pracoviště ve Znojmě, případně krátkodobý výkon pracovních povinnosti ve výrobním závodě v Bechyni

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírensko-technického zaměření
  • praxi s MS Office, zejména velmi dobrou znalost Excelu
  • technické a analytické myšlení
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a samostatnost

Výhodou bude, pokud budete mít
  • praxi s normováním práce nebo znalost systémů normování práce MTM, REFA, Bedaux nebo jiných
  • znalost optimalizačních metod Kaizen, 5 S nebo štíhlé výroby atd.
  • zkušenosti s výrobními databázemi (např. SAP, PCS)
  • zkušenosti s MS Access
  • znalost angličtiny
  • zkušenosti s keramickou výrobou
  • řidičský průkaz skupiny B a řidičskou praxi

Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • profesní růst
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ včetně aktuální fotografie na e-mail použijte odpovědní formulář

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.