Volné pracovní místo  Technik senior - motorgenerátory

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní řešení v oblasti technologií se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik senior - motorgenerátory.

Náplň práce:
  • servisní činnost, opravy a instalace motorgenerátorů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxi s instalacemi a servisem motorgenerátorů nad 500kW, min. 3 roky
  • zkušenost s instalacemi a servisem odpovídajících řídících systémů
  • znalost práce na PC (uživatelsky)
  • osvědčení dle vyhlášky č.50, §6
  • výbornou znalost AJ - komunikativní

Nabízíme

  • zázemí zavedené dynamické společnosti
  • zajímavou práci ve zkušeném týmu techniků
  • možnost práce na zahraničních projektech
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • po 2 letech důchodové pojištění, dodatková dovolená
  • další zaměstnanecké výhody

Plat: velmi dobré platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".