Volné pracovní místo  Technik specialista - mobilní komunikační systémy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, bezpečnostní složku České republiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik specialista – mobilní komunikační systémy.

Pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

  • Servis a montáž mobilních komunikačních systémů

Požadujeme:

  • SŠ, nebo VŠ vzdělání v oboru elektro / mobilní komunikace
  • Zájem o obory elektronické komunikace – mobilní komunikační sítě, softwarově definované rádio
  • Znalost VF techniky (měření antén, práce se spektrálním analyzátorem apod.)
  • Nadšení pro moderní elektrotechnická zařízení a jejich využití v nových oblastech
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • Při nástupu je nutné absolvovat zdravotní, fyzickou a psychologickou prověrku

Dále požadujeme:

  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a smysl pro detail
  • Porozumění psanému anglickému technickému textu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka vítána
  • Samostatnost a iniciativa v jednání
  • Ochota k příležitostné pohotovosti v pracovní či mimo pracovní době
  • Samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • Dobrý zdravotní stav a bezúhonnost, ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu – technický rozvoj
  • Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
  • Zaškolení do problematiky
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Získání nových zkušeností a znalostí
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Náborový příspěvek 150 000 Kč
  • Stabilní zázemí státní bezpečnostní složky
  • Místo výkonu práce: Praha 7

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Benefity

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na vzdělání

Vhodné pro

Absolventy.