Volné pracovní místo  Technik údržby – servis (od 120 Kč/hod)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Nabízíme příležitost ve významné strojírenské firmě těm, kteří mají praxi v údržbě či jako zámečník a chtějí se uplatnit ve společnosti, která nabídne zajímavé pracovní podmínky vč. týdnu dovolené navíc či plně proplacených přesčasů. Reagujte!

Náplň práce:

  • provádění servisních prací na strojích u zákazníků
  • cestování za zákazníky skrz údržbu a opravy strojů

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání
  • praxe jako technik údržby/zámečník
  • ochota cestovat na služební cesty
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, totéž průkaz VZV
  • ŘP sk. B nutný

Nabízíme

  • stabilní práce na HPP s jistou mzdou
  • jednosměnný provoz
  • plně proplacené přesčasy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště Přerov