Volné pracovní místo  Technik údržby/ automatizace – Rychnov nad Kněžnou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Hledáte uplatnění v oblasti automotive na pozici TECHNIKA ÚDRŽBY/ AUTOMATIZACE.  Nevadí Vám směnný provoz a rádi byste pracovali v menším kolektivu? Jste kvalifikovaným pracovníkem v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min §6  a chtěli byste zároveň programovat PLC stroje?
Dejte nám o sobě vědět. Pro francouzskou výrobní automotive společnost hledáme novou posilu.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Co Vás čeká:

denní údržba strojů a zařízení (hydraulika, pneumatika, elektro)
nastavování a práce na PLC zařízeních
monitoring stavu strojů
analyzování a řešení problémů
zpracování a aktualizace technické dokumentace

Co od Vás očekáváme:

odborné vyučení v oblasti elektro
vyhlášku č. 50 min §6
zkušenosti s údržbou strojů
znalost práce na PC – monitorování stavu strojů
zkušenosti s PLC výhodou
znalost AJ výhodou nikoliv podmínkou
ochota pracovat na 3 směny ve stylu 18 ti směnného provozu

Co Vám nabízíme:

motivující platové ohodnocení odvíjející se od zkušeností kandidáta
stabilní práci v prosperující mezinárodní automotive společnosti
možnost aplikace vlastních řešení a nápadů
benefity (stravenky, bonusy, 5 týdnů dovolené)
příspěvky na Vánoce, Velikonoce a dovolenou
přátelský kolektiv

 Váš životopis, prosím, zašlete na mail: použijte odpovědní formulář nebo zavolejte na tel: použijte odpovědní formulář .