Nabídka práce ve firmě ManpowerGroup s.r.o.

Volné pracovní místo  Technik údržby budov

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–47 000 Kč / měsíc

Pro rozšíření týmu údržby budov hledám nového kolegu. Ideální parťák by měl disponovat vyhláškou 50 par. alespoň 6 (dnešní NV 194/2022), být tak trochu atlet pro práci na technických podlažích a neměl by se bát ani komunikace s dodavateli či práce na počítači.
Pokud tedy již máte zkušenosti s údržbou či montáží elektroinstalací, vzduchotechniky, fotovoltaiky apod., máte pověstné zlaté české ruce a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou v prima kolektivu, pak jste právě Vy tím pravým!
Náplň práce:

-práce na údržbě nevýrobních zařízení (chlazení a další vzduchotechnika, fotovoltaika a další)
-řešení nenadálých poruch a problémů
-objednávání autorizovaných servisních prací
-zajištění náhradních dílů a spolupráce na modernizaci zařízení
-pravidelná preventivní údržba

Požadujeme

-SOU/SŠ vzdělání
-vyhláška par. 6 (samostatná činnost)
-praxe na obdobné pozici
-schopnost práce v týmu i samostatně na svěřených úkolech
-manuální zručnost i práce na PC
-fyzické předpoklady pro práci v těsnějších prostorech

Nabízíme

-flexibilní pracovní dobu
-kamarádský rodinný kolektiv
-možnost profesního růstu
-5 týdnů dovolené
-dotované stravování
-příspěvek na penzijko
-pravidelnou valorizaci mezd
-a další fajn benefity a akce...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

O nás

ManpowerGroup s.r.o. - o nás
  • Pomáháme lidem a firmám dělat dobrá rozhodnutí, protože víme, co je a co bude aktuální v současném světě práce.

  • 4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.

  • V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 4000 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2005, díky své síti 16 poboček, našel Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice.

číst dále

Naše pobočky

Jsme nadnárodní

Dbáme na legálnost

Sledujte nás