Volné pracovní místo TECHNIK ÚDRŽBY - strojírenství

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno - Modřice
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti strojírenského
průmyslu, se sídlem v CTP Parku Brno-Modřice, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY

Vaším úkolem bude:

  • Zajišťování údržby zařízení v rámci společnosti podle údržbových plánů, odstraňování provozních závad ve strojním zařízení
  • Zajišťování denní operativní údržby, odstraňování provozních závad týkajících se budovy a zařízení
  • Provádění kontroly technického vybavení (kotelna, kompresorovna, vzduchotechnika, klimatizace, apod.)
  • Sledování odběru energií, plynu a vody – úprava teplotních režimů budovy na základě pokynů vedoucího údržby a area manažerů
  • Vedení dokumentace o provedených opravách a spotřebě náhradních dílů
  • Zajištění objednávek náhradních dílů
  • Zodpovídání za havarijní zásahy v případě poruch zařízení, havárií a živelných pohrom

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technické (strojní, elektro, apod.)
  • Zkušenosti se strojní údržbou, znalost pneumatických rozvodů
  • Osvědčení o znalosti § 50
  • Alespoň částečná znalost elektroniky
  • ŘP sk. B
  • Výhodou je znalost německého jazyka (nikoliv podmínkou)

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení
  • Příležitost ke vzdělávání a osobnímu růstu
  • Systém zaměstnaneckých výhod

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti AYS Placements and Workshops v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.