Volné pracovní místo  TECHNIK ÚDRŽBY - ŽEBRÁK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>TECHNIK ÚDRŽBY<br/>
<br/>Vaším úkolem na pozici bude:<br/>
<ul>
<li> delegování údržby, pomoc technikům na dílně</li>
<li> zvýšení spolehlivosti v nepřetržitém provozu</li>
<li> zajištění bezpečnosti provozu strojů a zařízení</li>
<li> kontrola údržby, řešení nedostatků ve výrobě</li>
<li> kontrola vedení dokumentace preventivní údržby, vedení technické dokumentace</li>
<li> školení personálu v oblasti delegované údržby a školení dílenských techniků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání elektro-technického směru</li>
<li> dobrá znalost práce na PC </li>
<li> vyhl. 50, §6</li>
<li> praxe v oblasti údržby nebo servisu</li>
<li> znalost silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky</li>
<li> zkušenosti s programováním (např. Siemens apod.)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> prostředí mezinárodní stabilní společnosti</li>
<li> možnost kariérního postupu</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> závodní stravování a příspěvek na dopravu</li>
</ul>