Volné pracovní místo Technik údržby

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
okres Nový Jičín
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Hledá se pracovník do významné výrobní firmy, a to na pozici Technik údržby!

Náplň práce:

  • Tvorba plánu údržby
  • Údržba a opravy vstřikovacích zařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Řešení případných problémů (elektro i mechanických)

Požadujeme

  • Zkušenosti v údržbě a opravách vstřikolisů, příp. výrobních linek
  • Platná elektro vyhláška 50, § 6, vyšší výhodou
  • Schopnost číst v technické dokumentaci (i elektro)
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práci na HPP ve významné firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravování na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu, aj.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.