Volné pracovní místo Technik ve strojírenství (od 23.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Přerov
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Společnost v Přerově přijme do svých řad manuálně zručného pracovníka se zkušeností v údržbě.

Náplň práce:

  • zámečnická činnost
  • servis strojů a zařízení u zákazníků

Požadujeme

  • zkušenost s opravami a údržbou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) – ochota cestovat
  • výhodou vazačský průkaz, jeřábnický průkaz, průkaz na VZV

Nabízíme

  • práci na HPP
  • jednosměnný provoz
  • adekvátní platové ohodnocení
  • firemní benefity (odměny, stravenky aj.)
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Přerov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.