Volné pracovní místo  Technik výstavby/Stráž nad Nežárkou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, elektromontážní firmu hledáme vhodné uchazeče na pozici Technik výstavby.

Co vás čeká:
  • komunikace s úřady
  • koordinace přidělených staveb
  • vedení přidělené montážní party

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • SŠ v oboru technického nebo stavebního směru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v projektové dokumentaci
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete mít:
  • Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
  • praktické zkušenosti v elektro

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • zaučení
  • tým lidí, na které se můžeš vždy spolehnout
  • zázemí stabilní rodinné firmy
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • příplatky za přesčasy vyplácíme každý měsíc ihned do mzdy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • volné vstupy na sport a kulturu
  • školení/rozvoj a kariérní posun
  • příspěvek na penzijní spoření
  • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Stráž nad Nežárkou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala, prosím zašlete svůj životopis skrze odpovědní formulář a uveďte značku 49868/tvs/HU.

Máte zájem o nabídku Technik výstavby/Stráž nad Nežárkou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hu z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik výstavby/Stráž nad Nežárkou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.