Volné pracovní místo  Technik zákaznické kvality (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost v okrese Olomouc hledá nového kolegu na pozici Technik zákaznické kvality! Nabízíme stabilní zázemí nadnárodní firmy, využití angličtiny, lákavou finanční odměnu, práci v přátelském kolektivu a mnoho dalších výhod! Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • dodržování norem výrobní kvality a za účelem maximální spokojenosti zákazníka
  • komunikace se zahraničními zákazníky a řešení jejich požadavků, příp. reklamací
  • sledování vlivů negativně působících na kvalitu výrobku, provádění preventivních opatření
  • spolupráce na vývoji nových technologických postupů výroby
  • kooperace s týmem, tvorba dokumentace, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • pokročilá úroveň angličtiny, znalost druhého jazyka výhodou
  • praxe v oddělení kvality v automotive - výhodou
  • znalost normy ISO/TS, znalost nástrojů kvality
  • organizační a komunikační dovednosti, dobrý vztah k výrobě

Nabízíme

  • zajímavá náplň práce v moderním prostředí nadnárodní společnosti v okr. Olomouc
  • přátelská atmosféra
  • možnosti zdokonalování se v cizím jazyce, každodenní využití angličtiny
  • lákavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • řada zaměstnaneckých výhod různých podob (příspěvky, volný čas, poukázky,…)
  • práce na HPP
  • lokalita: Olomouc
  • nástup možný ihned