Volné pracovní místo  Technik

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta významnou, stabilní nadnárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici technik.

Náplň práce:
  • pod vedením zkušeného pracovníka samostatně řešit a zajišťovat opravy čerpacích stanic
  • provádět koordinační činnost během větších oprav
  • organizační zajišťování menších přestaveb a rekonstrukcí čerpacích stanic a dalších objektů společnosti
  • řešení poruch a problémů souvisících s provozem čerpacích stanice
  • služební cesty zejména po Moravě – cca 1 den v týdnu
  • kancelář v Praze

Požadujeme

  • vzdělání SŠ event. VŠ technického směru (stavební, elektro, strojní)
  • min. cca 3 roky praxe na obdobné pozici
  • nutná obecná znalost technických zařízení budov
  • flexibilitu, schopnost rychlého rozhodování, samostatnost
  • komunikativní AJ
  • podmínkou znalost práce na PC (MS Word, Excel, AutoCad)
  • ŘP sk. B
  • výhodou je znalost problematiky provozu čerpacích stanic

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí u stabilní významné společnosti
  • zajímavá a různorodá pracovní náplň
  • práci pro silnou a stabilní nadnárodní petrolejářskou společnost
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost dalšího rozvoje

nástup možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".