Volné pracovní místo  Technik/Specialista pro vstřikolisy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta společnost sídlící na českobudějovicku hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika pro vstřikování plastů.

Náplň práce:
  • testování nových forem na vstřikolisech
  • tvorba předvýrobní technické dokumentace
  • koordinace FMEA (procesních změn)
  • zajištění reklamačních procesů
  • sledování a vyhodnocení výrobních procesů
  • komunikace se zákazníky úpravy dle požadavků
  • úzká spolupráce s výrobním oddělením (vzorkování a uvolňování)

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • praxe v oboru 3 roky (ve výrobním podniku značnou výhodou)
  • pokročilá AJ podmínkou (komunikativní úroveň)
  • znalost MS OFFICE
  • organizační schopnosti samostatnost pečlivost
  • flexibilita odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí přátelský kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • benefity možnost dalšího vzdělávání
  • možnost osobního růstu
  • dlouhodobé pracovní uplatnění
  • pracoviště: českobudějovicko

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".