Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Technolog automatizace - Nový Bydžov

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme Technologa automatizace.

NÁPLŇ PRÁCE

  • návrhy na zlepšení (bezpečnost, kvalita, náklady, …)
  • identifikace potenciálu na automatizaci interních procesů
  • spolupráce s odd. řízení kvality při změnových řízeních a reklamacích
  • správa technické dokumentace související s automatizací
  • průběžná kontrola procesů, identifikace odchylek
  • analýza procesních dat z automatizovaných linek - rozklíčování problémů
  • zavádění nových výrobků do výroby, vytváření výrobně technické dokumentace
  • sběr dat pro databázi znalostí, její konzistentnost a aktuálnost

POŽADUJEME

  • technické vzdělání
  • znalost technických výkresů
  • znalost práce na PC – MS office, Access database
  • kreativitu
  • všeobecné povědomí o robotice a optickém způsobu kontroly
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu

VÝHODOU

  • zkušenost s automatickou optickou kontrolou (vysokorychlostní strojové vidění Basler, Datalogic, Keyence, atd.)
  • znalost firmwaru, hardwaru, rozhraní GigE / CoaXPress, shutter, gain, zoom, technologie CMOS
  • znalost robotů Fanuc - úroveň obsluhy programování TP2 a vyšší
  • znalost robostudio Roboguide
  • znalost PLC – Simatic, controller, logika, schéma
  • anglický jazyk

NABÍZÍME

  • zajímavou mnohotvárnou činnost ve výrobkové laboratoři
  • stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
  • příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 180 Kč
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy ( AJ, NJ, ČJ)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost HO
  • kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás