Volné pracovní místo  TECHNOLOG AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

DIVIZE VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ přijme do svých řad kolegu na pozici TECHNOLOGA.

NÁPLŇ PRÁCE:

zavádí nové projekty ty komunikuje se zákazníky
vyjednává s dodavateli výrobních zařízení
zodpovídá za současné projekty
plánuje a zavádí procesní změny
připravuje časové plány specifikace interní směrnice reporty

POŽADUJEME:

VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru
znalost a pochopení technologického procesu a s tím spojené souvislosti (výrobní standardy PFMEA line balancing)
znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky
komunikativní angličtina
vyhláška 50 výhodou
schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
práce s PC (MS Office)
programování PLC Omron výhodou
analytické a logické myšlení
řidičské oprávnění sk. B.

NABÍZÍME:

práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu.
odpovídající školení
odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké benefity (stravování penzijní připojištění příspěvky na rehabilitaci)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".