Volné pracovní místo  Technolog chemické výroby

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta výrobní celosvětově úspěšnou společnost aktuálně hledáme kandidáty na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • zabezpečení technologického chodu výroby recyklace raketového paliva
  • řešení nestandardních situací z pohledu technologie
  • práce s řídícím systémem pro případný zástup mistra výroby

Požadujeme:
  • úplné VŠ vzdělání chemie chemické technologie technická chemie anorganika
  • pozice vhodná pro absolventy nejlépe VŠCHT Praha nebo absolventy chemicko-technologické fakulty Univerzity Pardubice
  • praxe v chemickém provozu vítána
  • absolvování základního pyrotechnického kurzu v rozsahu 60 h výhodou
  • znalost anglického jazyka - studium cizojazyčných materiálů a komunikační znalost při osobním kontaktu
  • samostatnost technické myšlení a přístup schopnost rozhodovat se
  • zájem o problematiku recyklace chemické technologie povědomí o zbraních a střelivu
  • ŘP skupina B

Nabízíme:
  • Nástup možný od 1.10.2013
  • pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • příležitost podílet se na rozvoji unikátní technologie
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj
  • Spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemný kolektiv se silným týmovým duchem

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".