Volné pracovní místo Technolog chemické výroby

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské

Pro našeho významného klienta výrobní celosvětově úspěšnou společnost aktuálně hledáme kandidáty na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:

  • zabezpečení technologického chodu výroby recyklace raketového paliva
  • řešení nestandardních situací z pohledu technologie
  • práce s řídícím systémem pro případný zástup mistra výroby

Požadujeme:

  • úplné VŠ vzdělání chemie chemické technologie technická chemie anorganika
  • pozice vhodná pro absolventy nejlépe VŠCHT Praha nebo absolventy chemicko-technologické fakulty Univerzity Pardubice
  • praxe v chemickém provozu vítána
  • absolvování základního pyrotechnického kurzu v rozsahu 60 h výhodou
  • znalost anglického jazyka – studium cizojazyčných materiálů a komunikační znalost při osobním kontaktu
  • samostatnost technické myšlení a přístup schopnost rozhodovat se
  • zájem o problematiku recyklace chemické technologie povědomí o zbraních a střelivu
  • ŘP skupina B

Nabízíme:

  • Nástup možný od 1.10.2013
  • pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • příležitost podílet se na rozvoji unikátní technologie
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj
  • Spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemný kolektiv se silným týmovým duchem

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.