Volné pracovní místo Technolog - CNC stroje

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
okres Olomouc
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Do provozu výrobní firmy se sídlem v okr. Olomouc hledáme zkušeného pracovníka na pozici Technologa.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za technologie v rámci výroby
  • optimalizace a návrhy na zlepšení
  • kontrola správného fungování strojů
  • organizace práce na strojích a dohled nad pracovníky
  • kooperace s nejužším vedením

Požadujeme

  • min. 2 roky praxe jako technolog, příp. vedoucí výroby v CNC prostředí
  • velmi dobrá znalost AutoCAD
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • zodpovědná pozice – možnost seberealizace
  • moderní pracovní prostředí
  • po zapracování zajímavé firemní benefity
  • jednosměnný provoz

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.