Volné pracovní místo  TECHNOLOG DŘEVOVÝROBY s AJ/NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-238547. Jste zkušený technolog nebo čerstvý absolvent VŠ v oblasti dřevovýroby? Pojďte s námi tvořit svět ze dřeva. Pokud hledáte nové pracovní uplatnění, jako technolog máte šanci právě nyní.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> vytváření technologických postupů a kontrola jejich dodržování</li>
<li> podílení se na zajištění kvality ve výrobě</li>
<li> vedení související technické evidence</li>
<li> podílení se na optimalizaci výrobního procesu</li>
<li> spolupráce na plánování oprav strojního zařízení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ + předchozí praxe v oboru nebo absolvent VŠ (dřevovýroba)</li>
<li> AJ nebo NJ pro mírně pokročilou technickou komunikaci</li>
<li> samostatnost ve svěřených úkolech, aktivní přístup</li>
<li> chuť učit se novým věcem</li>
<li> MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností</li>
<li> absolventi bez praxe mzda od 20 000 Kč</li>
<li> systém finančních bonusů pro zaměstnance</li>
<li> náborový příspěvek při nástupu</li>
<li> jazykové kurzy zdarma</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> sick day</li>
</ul>
<br/>Proč se Vám u nás bude líbit:<ul>
<li> zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti</li>
<li> aktivní využití jazyků</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> pružný začátek pracovní doby</li>
<li> podpora vzdělávání</li>
</ul>
<br/>Nástup: možný ihned nebo dle dohody<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Bc. Kamila Gebrtová<br/>M: použijte odpovědní formulář <br/>E: <a použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.