Volné pracovní místo  Technolog lisování - Písecko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient, společnost se sídlem na Písecku, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Technolog lisování. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> koordinace optimalizací nebo modifikací nástrojů </li>
<li> podílení se na zavádění nových výrobních prostředků </li>
<li> organizace zkoušek nástrojů </li>
<li> analýza produktivity a problémů jednotlivých nástrojů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru </li>
<li> znalost problematiky materiálů </li>
<li> znalost procesu tváření za studena </li>
<li> schopnost práce s 3D modely </li>
<li> orientace v technické dokumentaci (výkresy, tolerance, normy)</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenosti z automotive výhodou </li>
<li> časová i místní flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti </li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> široká škála firemních benefitů (příspěvek na stravu, dopravu, rekreaci, penzijní a životní pojištění, atd.)</li>
<li> možnost zaškolení v technickém centru v mateřském závodě ve Francii</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost závodního stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".