Volné pracovní místo  TECHNOLOG LISOVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 10-30-231534. Technologové, specialisté...pozor! Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti. Pošlete nám svůj životopis, my se Vám co nejrychleji ozveme ohledně pozice TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ/AUTOMOTIVE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> využití technologií k opracování kovových dílů</li>
<li> podpora stávajících projektů</li>
<li> navrhování vhodné technologie</li>
<li> zajištění vhodných pracovních podmínek (rychlosti, tloušťky, tvary, repase ap.)</li>
<li> zodpovědnost za úpravu výrobních operací dle požadavků výrobního procesu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ strojírenského směru</li>
<li> zkušenosti z oblasti technologií obrábění</li>
<li> zkušenosti v oblasti řezných nástrojů </li>
<li> znalost práce s řídicími systémy FANUC SINUMERIC apod.</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> znalost anglického jazyka výhodou</li>
<li> přesnost a důslednost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 dnů dovolené navíc</li>
<li> příspěvky na dopravu</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> roční bonusy</li>
<li> příspěvky na stravování</li>
<li> věrnostní bonusy po odpracovaných letech</li>
<li> vzdělávací kurzy v pracovní době</li>
<li> firemní akce</li>
</ul>