Volné pracovní místo  Technolog (M/Ž) - zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhou historií!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

Připojte se k našemu týmu na pozici technologa! Jsme stabilní společnost s příjemným pracovním prostředím a hledáme nového kolegu, který se zapojí do našich inovativních projektů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů. Pokud máte technické vzdělání a chuť se dále rozvíjet v dynamickém prostředí, pak jste na správném místě!

Co můžeme nabídnout?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Benefitní karta
  • Příjemné zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce

Jaká je náplň práce?

  • Správa dokumentace k výrobkům
  • Kontrola a zajištění kvality výroby
  • Správa a aktualizace databází
  • Pravidelné prezentace a přednášky

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Zkušenosti v oboru výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost práce na PC

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho týmu! Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na navázání vzájemné spolupráce!

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Technolog (M/Ž) - zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhou historií!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technolog (M/Ž) - zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhou historií!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.