Volné pracovní místo  Technolog nástrojárny

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici:<br/>
<br/>TECHNOLOG NÁSTROJÁRNY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> převzetí nástrojů, sepsání a evidence oprav</li>
<li> evidence a zajištění náhradních dílů pro nástroje</li>
<li> evidence dokumentace nástrojů </li>
<li> evidence a tvorba dat náhradních dílů</li>
<li> technologické a konstrukční řešení oprav nástrojů</li>
<li> tvorba NC programů</li>
<li> místo výkonu práce Českolipsko</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 3 roky </li>
<li> dobrá znalost čtení výkresové dokumentace</li>
<li> znalost PC programů pro tvorbu 2D – 3D dat (Pro-E, Auto CAD, CoCreate)</li>
<li> znalost programů pro NC (Work NC)</li>
<li> flexibilita</li>
<li> samostatnost</li>
<li> pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní finanční ohodnocení</li>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> možnost dalšího profesního a osobnostního rozvoje</li>
<li> možnost praxe i v zahraničí</li>
</ul>