Volné pracovní místo  Technolog potravinářského provozu - junior

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost z regionu Podorlicka, hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici Technologa juniora.

Náplň práce:
  • dohled nad výrobním procesem
  • kontrola výrobku po celou dobu výroby
  • kontrola a analýza technologických dat (teplota, mikrobiologie…)
  • aplikace nových sanitačních metod/sanitační prostředků – bonitace
  • analýza dat HACCP dokumentů, sanitačních dokumentů, CIP
  • provádění kontrol ohledně dodržování GHP předpisů
  • spolupráce při přípravě sanitačního procesu
  • spolupráce na přípravě HACCP a ISO dokumentací

Požadujeme

  • VŠ (obor potravinářství), pozice je vhodná i pro absolventy
  • dobrá znalost AJ
  • výborná znalost MS Office-Excel, Word, Outlook, Access
  • dobrá verbální komunikace
  • týmová spolupráce
  • iniciativa

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • prémie odpovídající dosaženým výsledkům
  • systém rozvojových plánů a vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • další zaměstnanecké výhody
  • dobrý kolektiv
  • nástup: IHNED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Více informací získáte na stejné adrese nebo také na telefonním čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář . Navštivte také naše webové stránky použijte odpovědní formulář kde naleznete kompletní nabídku pracovních příležitostí.

Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci!