Volné pracovní místo  Technolog pro oblast vstřikování plastů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řešení samostatných úkolů v oblasti optimalizace postupů
  • řešení technických a technologických problémů v dané oblasti
  • komunikace s německou mateřskou společností
  • projektová činnost (např. ve spolupráci s výrobci
vstřikovacích forem)
  • výpočty strojních časů, vytváření norem práce

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (zaměření na zpracování plastů výhodou)
  • aktivní znalost německého jazyka
  • zkušenosti s technologií zpracování plastů (vstřikování plastů, montáž plastových dílů)
  • zkušenosti s uspořádáním pracoviště v oblasti montáže plastových dílů
  • zkušenosti z oblasti projektování vstřikovacích forem a konstrukce vstřikovacích dílů
  • zkušenosti se vstřikováním dílů na zakázku
  • komunikativní a organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce

Uvítáme:
  • znalost CAD
  • minimálně tříletou praxi v oboru

Nabízíme

Nabízíme:
  • dlouhodobě perspektivní zaměstnání
  • zajímavou práci, možnost osobního růstu (školení, výuka německého jazyka)
  • benefity (dovolená navíc, penzijní/životní pojištění)
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení odpovídající hledané pozici

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 20147/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta - technologickou společnost působící v oblasti výroby pracovní nářadí, hledáme vhodné uchazeče na pozici
TECHNOLOG PRO OBLAST VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ