Volné pracovní místo  Technolog procesu montáží

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>TECHNOLOG PROCESU MONTÁŽÍ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora náběhu výroby a naplňování výkonových a kvalitativních ukazatelů</li>
<li> vypracovávání a aktualizace dokumentace na podporu procesu</li>
<li> podílení se na procesu neustálého zlepšování</li>
<li> podílení se na industrializaci a zavádění nových výrobků do sériové výroby procesů montáže</li>
<li> účast na procesních a výrobkových auditech a realizace nápravných opatření </li>
<li> posuzování a realizace návrhů na zlepšení</li>
<li> příprava návrhů a posudků v rámci změnového a odchylkového řízení</li>
<li> provádění analýzy, přijímání a realizace nápravných opatření v případě neshodných výrobků, procesních a technologických problémů, reklamací apod.</li>
<li> vydávání technického zadání pro výrobní prostředky</li>
<li> analýza a schvalování projektů výrobních prostředků, koordinace instalace a prověřování splnění požadavků technického zadání pro uvolnění výrobního prostředku</li>
<li> vypracovávání a aktualizace FMEA v rámci činnosti FMEA týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru, oboru technologie plastů podmínkou</li>
<li> praxe na pozici min. 2 roky </li>
<li> komunikativní znalost AJ, NJ výhodou</li>
<li> flexibilita a ochota vysokého nasazení</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
<li> znalost práce na PC (Excel, Word, Powerpoint), SAP</li>
<li> zákaznická orientace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> jazykové a další odborné vzdělávání</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> široká škála motivačních programů</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".