Volné pracovní místo  TECHNOLOG PROCESU VSTŘIKOVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-202135. Hledáme technologa, ale né jen tak ledajakého technologa, ale technologa na plasty a vstřikování plastů.<br/>
<br/>Pokud jste to Vy, zajímavá Vás oblast automobilismu, chcete pracovat ve společnosti, která udává směr vývoje a poskytne Vám zajímavé benefity, tak se těsíme na Vás...<br/>
<br/>Pojďte se s námi podílet na budoucnosti v oblasti automobilismu...<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> stanovování technologických podmínek pro montážní linky</li>
<li> podílení se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení</li>
<li> podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků</li>
<li> podílení se na předpřejímkách nových zařízení</li>
<li> podílení se na návrzích na umístění výroby daného úseku</li>
<li> vytváření a spravování výrobně-technologické dokumentace</li>
<li> podílení se na ověřovacích sériích montážních linek</li>
<li> podílení se na výběru dodavatelů technologických zařízení</li>
<li> navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> 2 roky praxe v oblasti automotive – technologie vstřikování plastů</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenosti s prací na PC (MS Office, Internet, Outlook)</li>
<li> ochota se dále vzdělávat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příplatky na stravování</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> high-tech prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnosti dalšího vzdělávání a růstu</li>
</ul>
<br/>a další benefity...