Volné pracovní místo  Technolog produkce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Aktualizuje a mění technologické postupy a zodpovídá za jejich správnost
  • specifikace množství a druhu materiálu
  • Spolupracuje při návrhu technologie s produkcí konstrukcí a dalšími odbornými útvary
  • stanovení způsobu uspořádání průběh a sestavování technických podmínek produkce

Požadujeme:

Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • SŠ vzdělání technického směru (všeobecná strojírenská znalost)
  • Znalost technologie výroby výrobních a sestavovacích přípravků
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost Catia nebo NX výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
  • Pracovní doba 375 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování v okolí společnosti

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici prosím zašlete svůj životopis pomocí volby "odpovědět".