Volné pracovní místo  Technolog provozu a kvality

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–42 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici technolog provozu a kvality.

Náplň práce:
udržování a rozvoj technologie výroby
implementace nových technologií do výrobního procesu
řízení kvality při dosažení minimálních technologických odpadů
aktivní řešení případů neshodné výroby
tvorba materiálových variant
zlepšování výrobních procesů
neustálé zvyšování standardů kvality

Požadujeme:
VŠ/SŠ technického směru
pracovní zkušenosti: výhodou ve výrobní společnosti
logické uvažování flexibilita komunikativnost samostatnost ochota se vzdělávat

Nabízíme:
práci na HPP
stabilní místo u dobré zaměstnavatele v regionu
nástupní mzda + osobní ohodnocení
stravenky dovolená a další benefity
Budeme rádi když nás kontaktujete pro další informace na tel. použijte odpovědní formulář nebo email použijte odpovědní formulář