Volné pracovní místo  TECHNOLOG - ref. č. 208

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v blízkém okolí Brna, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technolog:

Náplň práce:
  • podílení se na technologické přípravě výroby
  • příprava technologických postupů (metodika, normy, instruktáž)
  • kontrola výrobního postupu dle technologického plánu v provozu
  • konzultace s mistry a dalšími výrobními pracovníky
  • změnové a reklamační řízení
  • vypracování potřebných podkladů a výstupů v oblasti plánování a přípravy výroby, včetně kooperace.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxi v oboru min. 3 roky – zkušenosti s obráběním i svařováním
  • znalost NJ výhodou, stejně jako ŘP
  • dobrá znalost MS Excel

Nabízíme

  • nástupní plat dle délky praxe a kvalifikace
  • zázemí stabilní společnosti se zahraničním kapitálem
  • nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů